Світлана – філолог з вищою педагогічною освітою. Вона закінчила Університет славістики та міжнародних відносин в Києві, спрямування – сербська та англійська мова. Світлана має досвід навчання студентів англійській та сербській мовам, вона є співавтором декількох навчальних посібників.

Успішно застосовуючи комунікативну методику викладання, цей педагог навчає слухачів всіх вікових категорій вже понад дев’ять років.

На заняттях зі Світланою Ви отримаєте міцні знання завдяки застосуванню комплексу ефективних навчальних програм. Кваліфікація викладача – ожин з факторів, що встановлює ефективність навчання. Світлана має достатній досвід, аби із впевненістю давати гарантію успішного вивчення мови для слухачів з найрізноманітнішими вимогами до навчання.

Викладач переходить до навчання слухачів тільки після встановлення індивідуальних особливостей та побажань кожного з них, адже саме на цю інформацію вона спирається під час складання програми занять.

Зі Світланою Ви вивчите програму, здобудете багатий словниковий запас, вміння спілкуватися та думати сербською мовою так само легко, як рідною.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр