Світлана викладає перську мову вже понад десять років. При цьому, фарсі для неї – не просто мова, котрою вона володіє досконало. Вона по – справжньому захоплена культурою та історією Ірану. Викладач прагне зацікавити своїх слухачів, а не просто запропонувати їм фрази для заучування.

Світлана має багатий досвід спілкування з носіями мови, сама тривалий час вивчала та успішно викладала фарсі. Вона завжди привносить до процесу навчання щось цікаве, нове, здатне зацікавити слухачів.

Викладач допоможе зануритися в світ Персії, перейнятися її духом, побачити у всій красі її колорит, могутність. Невимушена обстановка, котра є невід’ємною частиною занять зі Світланою, допомагає слухачам краще засвоїти матеріал. Мова вивчається за комунікативною методикою, котра сьогодні вважається найефективнішою. У поєднанні з високою кваліфікацією викладача ця методика здатна творити чудеса. З перших занять Ви вже зможете заговорити перською. Допоможуть в проходженні курсу і тематичні вечори, що проводить Світлана, лекції, котрі спрямовані на знайомство з культурою носіїв мови.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр