Світлана – досвідчений лінгвіст, викладач. Її робота викладача в Учбовому Центрі передбачає самовіддачу та наявність викладацького таланту. Це зумовлено тим, що арабська мова, котру вона викладає, вивчити досить непросто, це тривалий та трудомісткий процес.

Сьогодні такі курси вже не вважаються екзотикою. Арабську вивчають на одному рівні з німецькою, англійською, французькою мовами. В інтернеті є багато курсів та навчальних програм для новачків та не тільки. Доступної в мережі та друкованих виданнях інформації, буде цілком достатньо для того, аби вивчити алфавіт, освоїти особливості вимови без викладача. Однак очевидно, що якість таких знань буде невисокою. Для тих, хто бажає отримати дійсно цінні знання, освоїти мову на високому рівні, Світлана самостійно розробила програму навчання. Ця програма ввібрала багаторічний досвід навчання слухачів, вона бере до уваги особливості сприйняття саме українського населення. Проводячи заняття за авторською методикою, Світлана забезпечує відмінне освоєння матеріалу для учнів.

Курси арабської, що проводяться цим викладачем, допоможуть набути навички розмовної мови, вивчити граматику та всі особливості діалектів мови.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua