Поліна закінчила англо – турецький факультет Харківського педагогічного університету, за спеціальністю викладач англійської та турецької мов. Поліна спеціалізується на викладанні турецької мови слухачам курсів вже понад п’ять років. Кількість вдячних випускників, навчених Поліною, постійно зростає. Більшість з них успішно навчаються за кордоном, переїхали на ПМП, подорожують світом, застосовуючи отримані на курсах знання.

Завдяки викладацькому досвіду та майстерності Поліни, на її заняттях вивчення турецької стане для слухачів захоплюючим та доступним. Викладач самостійно розробляє та удосконалює програму навчання слухачів турецькій мові. Вона підбирає такі матеріали для навчання, котрі допомагають слухачам за короткий термін оволодіти основними навичками розмовної мови, отримати основні знання граматики турецької мови. Поліна застосовує тільки аутентичні матеріали.

Завдяки частим поїздкам за кордон та спілкуванню з носіями мови. Поліна змогла оволодіти саме живою турецькою мовою, а не варіантом, що вивчається у ВНЗах. Цей викладач дасть Вам ефективну практику усної мови, проведе розмовні клуби для обробки вимови та освоєння прийомів побудови фраз.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр