Поліна з відзнакою закінчила навчання в Київському національному університету ім. Т. Шевченка, її спеціальність – філолог, спеціаліст із сербської мови та літератури.

Поліна навчає слухачів за новими методиками, при цьому, не забуває зберігати всі ефективні прийоми старих перевірених методів вивчення мов. Викладач відповідально підходить до підбору навчальних посібників, удосконалює їх, знаходиться в курсі останніх нововведень галузі освіти.

Кваліфікація Поліни незмінно знаходиться на високому рівні. Вона відвідує семінари, тренінги, часто буває за кордоном, де спілкується з носіями мови. Викладач покращує свою кваліфікацію та прагне дати максимум знань своїм учням.

З Поліною Ви вивчите мову швидко та якісно, крім того, отримаєте масу вражень, нових цікавих знань про Сербію та її жителів. Досвідчений спеціаліст допоможе кожному оволодіти мовою, розвинути навички розмовної, ділової мови, поповнити лексичний запас. Важливий етап вивчення будь – якої іноземної мови – подолання мовного бар’єру. Поліна зробить цей процес легким та приємним навіть для найнерішучіших учнів.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр