Оксана проводить заняття, засновуючись на комунікативних методиках. За застосування методик, що базуються на комунікативних принципах, вже з першого заняття слухачі починають розмовляти німецькою мовою. Оксана однаково успішно навчає слухачів всіх вікових категорій. Вона навчить якісно будь – кого, незалежно від рівня першопочаткової підготовки.

Займаючись за авторськими методиками Оксани, вже через шість місяців Ви будете вільно говорити на нескладні теми, навіть, якщо раніше ні слова не могли вимовити німецькою.

Викладач робить акцент на практичному відпрацюванні отриманих знань. Це завжди дає відмінний, більш швидкий результат навчання, ніж за теоретичних лекцій без практики. З Оксаною Ви зможете вивчити не тільки базову граматику та слова. Вона дасть Вам можливість отримати досвід спілкування, стійкий фундамент для удосконалення в подальшому, відточування майстерності.

Оксана ознайомить Вас з німецькою культурою, звичаями, характером цієї країни. Занурившись в атмосферу країни, мову котрої Ви вивчаєте, Ви будете все розуміти та запам’ятовувати набагато швидше та якісніше. Грамотний викладач забезпечить відмінні знання. Під керівництвом Оксани Ви будете займатися з радістю та натхненням.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр