Оксана впевнена, що тільки відмінне знання латинської граматики та складного синтаксису дозволить учню навчитися читати, розуміти, а також перекладати латинські тексти. Вона вірить у своїх учнів та знаходить до кожного підхід під час курсів латинської.

Викладач проводить курси латинської мови для новачків, котрі передбачають навчання з нуля та вміщують наступні розділи: знайомство з культурою античності, граматика, синтаксис.

Оксана з радістю надасть допомогу всім, хто цікавиться латинською мовою. Тим, хто бажає вивчити латинську для більш глибшого розуміння культури античності, підійде класична програма навчання. Якщо Ви знаходитеся в процесі вивчення європейських мов та Вас цікавить латинська, у якості їхнього предка – разом з Оксаною Ви зможете детально розглянути теми, котрі цікавлять.

Здавна вважається, що латина є ключем до інтелекту, своєрідними воротами в сучасні мови. Оксана допоможе Вам взяти ключ та відкрити ворота!

Оксана – викладач з досвідом. Вона допоможе кожному за короткий термін освоїти латину та без зволікань застосовувати свої знання в житті та роботі.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр