Викладач з досвідом, високим рівнем кваліфікації та безсумнівним талантом вивчення мови. Ніна пояснює так просто та зрозуміло, що погано вивчити мову під її керівництвом просто неможливо!

На її заняттях Ви проникнетеся впевненістю, бажанням говорити цією мовою знову та знову.

Голландська дуже схожа з німецькою. Саме тому її так легко вивчати тим, хто вже володіє німецькою мовою чи хоча б має певні початкові знання. Про цю мову кажуть, що вона поєднує в собі простоту англійської та логіку німецької. А заняття з вивчення голландської, котрі проводить Ніна, поєднують лаконічну теорію та корисні, ефективні вправи. Знайомити учнів з голландською викладач починає із освоєння правил читання, особлива увага при цьому приділяється буквосполученням.

Вивчення будь – якої мови пов’язане з великою працелюбністю та добросовісністю. Це завдання здаватиметься легким з таким досвідченим викладачем, як Ніна. Виконуйте завдання, котрі вона пропонує, багато практикуйтеся та через невеликий проміжок часу Ви зможете користуватися вивченою мовою в повсякденному житті. Для Вас це буде так само легко, як використання рідної мови. Докладіть зусиль – і все відмінно вийде!

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua