З таким викладачем кожен зможе по – справжньому захопитися естонською мовою. Навчання з Надією проходить легко та дуже цікаво. Учні, як маленькі діти, вбирають в себе нові слова, з легкістю освоюють розмовну мову. На заняттях, котрі проводить Надія, Ви вивчите естонську мову так само природньо та легко, як колись вивчали рідну мову, коли були ще дитиною.

Надія впевнена в тому, що здатність до вивчення мов закладена в кожній людині від самого початку. Базуючись на цьому ствердженні, вона і проводить свої ефективні заняття, наближаючи своїх учнів до заповітної мети. Вона пробудить в кожному талант до вивчення мов та любов до естонської мови зокрема.

Надія знає, як знайти підхід до будь – якого учня. Вона покаже Вам красу, поетичність, мелодійність естонської мови.

Найважливіше у вивченні мови з цим викладачем – любов до цієї мови. Надія познайомить Вас з красою мовних зворотів, логічністю граматики естонської мови. Ви зможете отримати задоволення від учбового процесу та його результатів.

Вже дуже скоро Ви зможете використовувати мову, що вивчаєте на роботі та в житті, будете практикуватися в умінні говорити естонською легко та із великим задоволенням.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр