Надія – кваліфікований викладач, що пройшов стажування та навчання в Португалії. Вона – філолог за освітою, з успіхом закінчила Київський національний лінгвістичний університет, де вивчала іспанську, італійську, німецьку, португальську мови.

Цей викладач проводить заняття виключно за комунікативною методикою, адже для повноцінного вивчення нової мови необхідно максимум практики. Надія навчить Вас правильній вимові, Ви будете з легкістю розпізнавати мову носіїв, підтримувати розмову з ними.

Досвідчений викладач допоможе Вам розширити кругозір, збагатитися лінгвістичними знаннями.

Важливий етап в освоєнні будь – якої іноземної мови – подолання мовного бар’єру. Надія допоможе кожному позбутися бар’єру легко та швидко. Вона потурбується про правильну вимову слухачів, розширення їхнього словникового запасу. Викладач прищепить слухачам вміння будувати свою мову відповідно до тих принципів, котрими керуються носії мови. Оригінальний підхід цього викладача до навчання слухачів допоможе освоїти учнями португальську мову не просто добре та швидко, але ще й захоплююче.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр