Надія є професійним репетитором перської мови. Вона має багатий досвід викладання фарсі, як російськомовним та україномовним студентам, як носіям мови.

В процесі навчання Надія орієнтується, в першу чергу, на потреби кожного учня. Програму занять викладач складає самостійно. Надія завжди старанно працює над програмним наповненням курсів. Вона слідкує за новими тенденціями у галузі навчання та втілює на своїх заняттях тільки кращі з них. Саме з цієї причини якість її роботи як викладача, завжди знаходиться на високому рівні.

Надія викладає перську за новими методиками, котрі вона удосконалювала, базуючись на власному досвіді навчання слухачів. Методика, котра лежить в основі – комунікативне навчання. За допомогою діалогу фонетика та лексика засвоюється простіше, граматична своєрідність мови розкривається в повному обсязі та допомагає навчанню.

Завдяки Надії Ви зовсім скоро навчитеся сприймати мову на слух, вести діалог на фарсі не тільки з викладачем, але й із носіями мови. Завдяки використанню аудіювання та аудіо – посібників навчання проходить цікаво та приносить відмінний результат.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр