На заняттях, котрі проводить Надія, Ви не просто вивчите іспанську мову, Ви зануритеся в атмосферу Іспанії, відчуєте себе справжнім учасником подій, а не стороннім наглядачем.

Навчаючись з нею, Ви зможете легко застосовувати мову вже після перших занять. Взаємодія з носіями мови не буде для Вас проблемою, Ви легко будете розуміти, про що вони говорять та зможете без труднощів їм відповісти.

Надія застосовує найкращі сучасні методичні посібники: підручники, лінгвістичні словники, перекладачі, аудіозаписи та відеоролики. Вона покращує всі навчальні матеріали, приводячи у відповідність з міжнародними стандартами мовного навчання.

Цей викладач прагне урізноманітнити навчальний процес, зробити його не тільки корисним, але й захоплюючим. Вона викладає не тільки граматику, але й основи іспанської культури, знайомить з літературою, журналами, фільмами.

З Надією вивчити іспанську буде під силу кожному. Нема ніяких обмежень: ні вікових, ні за рівнем знань. Всім буде однаково цікаво та легко на її заняттях, адже навчання, в першу чергу, засновано на індивідуальному підході.

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр