Марія закінчила Київський славістичний університет, спеціальність – чеська мова та література, а також англійська мова та література. Вона – досвідчений викладач, що має восьмирічний досвід викладацької роботи. Марія навчає всіх без винятку, від молодших школярів до пенсіонерів. Вона допомогла багатьом людям вивчити чеську мову на високому рівні. Багато з їхніх випускників давно живуть в Чехії, багато успішно вчаться в чеських ВНЗах та працюють в міжнародних компаніях.

Викладач проводить заняття за комунікативною методикою, котра в останній час набуває велику популярність. Однак, тільки майстерність викладача може гарантувати позитивний результат. Ефективність навчання з Марією підтверджується багатьма захопленими відгуками від її вдячних випускників.

Вже з перших занять Ви зможете говорити чеською прості фрази, навіть вести діалог зі співбесідником. Внаслідок цього за короткий термін Ви освоїте мову настільки, що будете вільно говорити та мислити нею, як рідною.

Марія допоможе Вам освоїти особливості чеської мови в цікавій, захопливій манері, в котрій вона викладає. Викладач може зробити цікавим для слухачів навіть вивчення правил.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр