Марина закінчила педагогічний університет імені Драгоманова за спеціальністю викладача німецької мови. Вона вже понад 5 років працює перекладачем німецької, викладає німецьку мову в групах та індивідуально.

Курс німецької, котрий викладає Марина, в основному орієнтований на практичне освоєння мови. Вона застосовує якісні та нові методики викладання, вивчати мов на її заняттях легко та цікаво. На її заняттях панує дружня обстановка, вивчення орфографії та фонетики проходить за грамотними та дієвими методиками, що гарантують тільки відмінний результат.

Практика – основа вивчення мови, на думку цього викладача. Марина допоможе слухачам подолати будь – які бар’єри, мінімізує акцент. Ви легко почнете спілкуватися німецькою, у тому числі, з носіями мови. Початковий рівень підготовки учнів для Марини неважливий, вона завжди турбується про те, аби слухачі навчалися якісно, з комфортом та максимальною користю.

Заняття з Мариною стануть для Вас не просто спілкуванням, а можливістю зануритися у світ Німеччини, її культури, самобутньої історії. Ви полюбите цю країну так само, як любить Марина.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр