Любов пройшла дворічну програму з фінської мови за Києво – Могилянської академії.

Також вона відвідувала фінські студії К. Тищенко в Київському університеті. Протягом чотирьох років проживала у Гельсінкі, де працювала в освітніх та комерційних організаціях. Це досвід дозволив викладачеві удосконалити письмову та усну норми фінської мови.

Любов має багатий досвід викладання фінської мови дітям та дорослим. Крім того, Любов займається перекладами документів найрізноманітніших напрямів російською (українською) та навпаки.

Успішно вивчити фінську мову з цим викладачем не складе труднощів. Любов допоможе всім, хто має тверду впевненість в своїх силах та бажання вивчити фінську мову. З першого ж заняття з цим викладачем Ви зможете вжити перші спроби розмови фінською.

Крок за кроком просуваючись до мети разом з Вами, Любов прищепить Вам любов до Фінляндії, навчить правильній вимові, дасть знання про особливості граматичної структури мови, потурбується про аудіальне орієнтування. З Любов’ю Ви без особливих зусиль подолаєте мовний бар’єр та найближчим часом освоїте фінську мову досконало.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр