Ксенія навчає данській мові слухачів всіх вікових категорій. Наголос на її заняттях доводиться на розмовну практику. Ретельне засвоєння граматичних особливостей також є важливим для цього викладача.

У багатьох учнів на курсах данської мови виникають труднощі з вивченням артиклів та їхнього правильного застосування. Ксенія допоможе кожному розібратися в цьому, адже завдяки своєму багатому досвіду викладання вона знає оптимальні шляхи подолання подібних проблем.

З таким досвідченим викладачем, як Ксенія, вивчення мови проходить досить просто. За необхідності вона може розробити індивідуальну програму для тих, хто має особливі вимоги до матеріалу, котрий вивчається.

Заняття з цим викладачем надзвичайно ефективні, адже завдяки відмінно розробленій програмі навчання, кількість витрат часу мінімізується, при цьому, підвищується ефективність.

Ксенія – дуже контактуюча, терпляча людина. Вона завжди з розумінням відноситься до всіх особливостей своїх учнів. Її пояснення прості та зрозумілі кожному, вона знаходить підхід до учня, встановлює теми, що погано засвоєні та відпрацьовує їх до твердого закріплення. Заняття з Ксенією – можливість для кожного отримати нові перспективи для навчання та кар’єрного зросту.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр