Якщо у Вас є бажання вивчити грецьку мову, але не вистачає навичок, аби зробити це самостійно – Ксенія допоможе Вам зробити необхідні кроки в цій справі. Із заняттями Ксенії Ви будете просуватися вперед семимильними кроками. Навчатися говорити, освоювати правила граматики мови буде легко та цікаво під керівництвом досвідченого викладача.

На заняттях Ксенія робить акцент на розвитку навичок розмовної мови. Методика, котру вона застосовує, базується на результатах сучасних лінгвістичних досліджень. Суть її полягає в тому, аби практика мови займала ключову позицію під час навчання.
Граматику ж Ксенія викладає у якості окремого розділу, що пов’язаний з відпрацюванням мови. Такий підхід виділення мовних тренувань допомагає Ксенії уникнути загострення уваги на сухій теорії та втрати інтересу слухачів. Вона організує заняття таким чином, що теоретичні знання засвоюються практично на підсвідомому рівні.

Ксенія не просто познайомить Вас з принципово новим поглядом на світ, мисленням та способом життя. Вона дозволить досконало вивчити мову, що стала рідною для 10 мільйонів жителів Греції та більшої частини населення Кіпру.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр