Інна – репетитор з багатим багаторічним досвідом викладання турецької мови. Вона має вищу філологічну освіту, досвід роботи перекладачем та викладачем турецької мови. Для кожного учня Інна складає індивідуальну програму, спираючись на інформацію про початковий та бажаний рівень знань, а також побажання слухачів. Викладач на своїх заняттях використовує комплекс методичних принципів, що включає перевірені методи та нові розробки в галузі навчання. Крім того, Інна застосовує тільки найякісніші методичні матеріали та підручники, електронні книги, аудіо та відеоматеріали, таблиці.

Аби внести різноманіття в заняття та зробити їх більш ефективними, Інна застосовує багато цікавих розмовних тем, текстів, завдань. Практика – основна засвоєння матеріалу. Інна включає в програму навчання багато практичних вправ. Під час занять слухачі спілкуються між собою виключно на мові, котра вивчається. Викладач, в першу чергу, прагне розвинути у слухачів навички розмовної мови, вміння будувати пропозиції, підбирати необхідні слова. Крім того, завдяки своєму багатому викладацькому досвіду Інна успішно допомагає слухачам позбавитися акценту.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр