Женя – лінгвіст, професійний викладач з досвідом викладання понад десять років. Окрім викладацької діяльності Женя є кваліфікаційним перекладачем. Мета, котру ставить перед себе цей викладач – навчання всіх охочих грузинській мові на тому рівні, котрий необхідний кожному. Окрім граматики, лексики та інших важливих розділів вивчення мови, Женя паралельно знайомить слухачів зі звичаями, національним побутом, мисленням носіїв мови.

Женя успішно навчає слухачів як в групах, так і на індивідуальних заняттях. Цей викладач відрізняється високим професіоналізмом. Він застосовує тільки сучасні ефективні техніки навчання учнів. Навіть ті, хто вперше зіштовхується з цією прекрасною мовою, вже після перших занять можуть почати говорити нею. Результат навчання не залежить від того, який рівень знань був у слухача спочатку. Після закінчення навчання всі говорять, пишуть, розуміють мову однаково добре.

Програми Женя розроблює відповідно до нових тенденцій у галузі вивчення мов, вони задовольняють потреби широкого кола слухачів.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр