Цей викладач має великий досвід роботи. Її глибокі знання дозволяють навчати слухачів всіх вікових категорій з будь - якими вимогами до кінцевого результату занять.

Катерина застосовує унікальну, надзвичайно ефективну методику викладання румунської мови. Аби успішно навчати слухачів вона використовує останні розробки у галузі освіти. Перероблюючи програми курсів, котрі вже є в наявності, Катерина покращує їх, вносить свої редагування, свій досвід та авторські напрацювання.

Викладач румунської мови допоможе прибрати мовні бар’єри, котрі часто провокують труднощі у вивченні мов, викликають непорозуміння, а іноді навіть конфлікти.

Катерина розкриє Ваш потенціал, допоможе розкрити талант, що в подальшому стане у нагоді під час працевлаштування на престижну посаду.

Програма курсу, котру використовує цей викладач, має виражений комунікативний характер. Починаючи від азів румунської мови, Катерина крок за кроком приведе Вас до глибоких знань та необмежених можливостей.

Граматика, котра зазвичай не викликає особливого інтересу у слухачів, на заняттях Катерини викладається у захоплюючій формі. Викладач розглядає її виключно у якості засобу на шляху реалізації здатності спілкуватися.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр