Євгенія закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет філології. Її спеціальність – філолог російської мови та літератури. Євгенія успішно викладає російську мову протягом восьми років. Вона навчає іноземців, школярів та студентів, котрі бажають покращити свої знання російської мови. Цей викладач допоможе кожному освоїти ази російської мови, удосконалити знання, що вже є.

Навчання російській з Євгенією проходить з повним зануренням в природній мовний осередок. Такий підхід до проведення занять дає відмінний результат навчання для всіх категорій слухачів.

Викладач навчає мові за якісним та новим методикам, котрі завжди гарантують високий результат та глибокі знання. Принцип викладання Євгенії – увага до кожного учня.

Вправи для закріплення матеріалу – перевірений та надійний метод запам’ятовування матеріалу в практиці Євгенії. З цим досвідченим викладачем Ви легко вивчите численні правила російської мови, поповните словниковий запас, перейматиметеся духом мови, зрозумієте її особливості.

Разом з новими знаннями мови Ви отримаєте багато цікавої інформації про історичних та культурних особистостях Росії, познайомитеся з ключовими особистостями з історії цієї країни.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua