Євгенія – кваліфікований філолог, перекладач, автор ефективних методик вивчення іноземних мов. Вона допоможе своїм учням вивчити польську мову, познайомить з культурою та історією Польщі. Викладач застосовує сучасні методики, використовує якісні методичні матеріали, підручники, відеозаписи та аудіофайли.

Пройшовши навчання з Євгенією, Ви зможете користуватися польською мовою так само легко, як рідною.

Євгенія в основному надає весь навчальний матеріал під час занять. Однак, не дивлячись на це, учні отримають ще й домашні завдання. Це необхідно для того, аби матеріал міцно засвоювався та слухачі могли вільно застосовувати отримання знання в житті.

У вивчені будь – якого предмету неважливо, технічного чи гуманітарного, велике значення має практика. Польська мова – не виключення. На заняттях Євгенія застосовує комунікативні методики. Це означає, що з цим викладачем мова вивчається подібно тому, як дитина вивчає рідну мову. Спілкування на мові, котра вивчається, дає хороші результати, прискорює процес вивчення та робить його набагато ефективнішим.

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр