Євгенія навчає своїх слухачів за методиками, котрі сьогодні вважаються найефективнішими.

Основна методика, котрій віддає перевагу цей викладач – комунікативна. В основі комунікативного методу лежить постійне спілкування. Переваги такого підходу в тому, що мовний бар’єр долається набагато легше.

Євгенія навчить слухачів формулювати свої думки саме івритом. Головна родзинка викладання Євгенії полягає в тому, що вона приділяє увагу формам спілкування. Застосовуються сценічні постановки, діалоги, ситуативні замальовки, спори, ігрові елементи. Всі ці елементи комунікативної методики суттєво полегшують засвоєння нового матеріалу.

Євгенії завжди вдається утримувати увагу всіх слухачів, фіксувати в їхній пам’яті інформацію.

Складність івриту для вивчення полягає в його несхожості з іншими мовами. Окрім незвичної вимови також доведеться засвоїти консонантне письмо, навчитися читати справа наліво. Євгенія допоможе Вам вивчити всі ці тонкощі. На заняттях з цим викладачем кожен зможе розкрити свій потенціал, а складні ситуації здаватимуться цікавими та пізнавальними.

Євгенія на своїх заняттях застосує спеціальні програми, котрі мають собою на увазі навчання слухачів абсолютно всіх вікових категорій та рівнів підготовки. Викладач з великим досвідом та глибокими знаннями допоможе навчитися сприймати мову на слух, дасть навички письма, читання, розмови.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр