Галина на своїх заняттях робить основний акцент на відпрацюванні розмовної мови. Звичайно, багато часу приділяється й граматиці, тільки вона подається не під виглядом сухої теорії, а у формі захоплюючих вправ. Завдяки цим вправам слухачі краще запам’ятовують матеріал. Крім граматичних особливостей мови, Галина також дасть Вам необхідний для спілкування запас слів та виразів, основну інформацію про культуру, традиції Данії.

Галина – досвідчений викладач, котрий має вищу філологічну освіту. Вона пройшла стажування в Данії, деякий час проживала та викладала в цій чудовій країні. Вона успішно навчає, як початківців, так і тих, хто володіє мовою, але хоче удосконалити знання.

Її заняття підійдуть тим, кому необхідно швидке та ефективне вивчення мовних та граматичних навичок. В ході курсу Галина проводить заняття з фонетики, лексики, граматики та розмовної практики. Крім того, застосовуються вправи на сприйняття мови, переклад, читання, що також підвищують ефективність знань. В програму навчання Галина включає багато практичних прикладів, ситуацій з реального життя. Відпрацьовуючи їх, слухачі не тільки вивчають мову, але й знайомляться з декотрими культурними особливостями Данії.

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua