Владислава закінчила філологічний факультет Івано – Франківського педагогічного інституту В. Стефаника, її спеціальність – українська мова та література. Викладач має багатий досвід, на її рахунку десятки щасливих випускників, декілька авторських навчальних посібників із вивчення української мови. Владислава викладає, як розмовну, так і ділову українську мову слухачам всіх національностей та вікових категорій.

Із Владиславою кожен, хто прагне швидко навчитися говорити українською, невимушено володіти мовою в абсолютно будь – яких ситуаціях, досягає своєї цілі. Вже протягом шести років Владислава викладає за своїми власними методиками та програмам навчання. За цей час вона встигла багато разів підтвердити унікальність та ефективність свого підходу до навчання слухачів. З цим викладачем вже з перших занять Ви навчитеся не тільки читати та розуміти, але й говорити та грамотно писати цією співучою мовою.

Завдяки застосуванню інтенсивної методики подачі матеріалу, Владислава досягає відмінних результатів вивчення мови слухачами вже з першого заняття. Вона послідовно розкриє учням всі принципи української фонетичної системи та граматики, допоможе сформувати необхідну лексичну базу, навички усної мови.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр