Віолета закінчила Київський національний університет, факультет філології, її спеціальність японська мова та література. Вона успішно пройшла навчання в університеті Цукуба в Японії, отримавши спеціальність лінгвіста японської мови. Крім того, Віолета пройшла мовне стажування в Японії, підвищивши свою кваліфікацію та, черпнувши нових знань, для ще більш якіснішого навчання слухачів. Викладач має стаж проведення занять більше, ніж десять років.

Успіх Віолети у навчанні слухачів досягається за рахунок того, що сама вона любить японську мову та культуру Японії, ділиться своїми почуттями з учнями. Вона знайомить Вас з японською мовою зі сторони, з котрої Ви ще не розглядали цю мову. Її незвичний підхід до навчання, незмінно зацікавлює слухачів, захоплює їх, дозволяє пірнути в мовний осередок.

Віолета застосовує передові методики навчання слухачів. Вона застосовує аутентичні навчальні посібники, складені для носіїв мови. З цим педагогом Ви освоїте мову швидко та цікаво, отримаєте перші навички застосування японського в житті, зможете мислити та гармонійно висловлюватися цією мовою.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр