Вікторія неодноразово проходила стажування у Фінляндії, постійно контактує з носіями мови. Завдяки таким контактам, викладач прекрасно знає саме живу фінську мову, котру застосовують носії. Фінляндія – країна з дивовижними традиціями та багатою історією. Цікава інформація про оце, котрою Вікторія доповнює кожне заняття, дозволяє слухачам перейматися духом країни, мову котрої вони вивчають.

Заняття з цим викладачем – не просто цікаві заняття. Кожне з них – захоплююча подорож, під час котрої учні отримують нові знання, удосконалюють навички мови, листи, вчаться мислити фінською як рідною.

Вікторія викладач мову за сучасною інтенсивною програмою, застосовуючи комунікативні методики. Ці методики засновані на принципах природнього вивчення мов в рідному мовному осередку. Такі заняття гарантовано приносять відмінний результат навчання та підходять слухачам всіх вікових груп.

Основа навчання з Вікторією – розмовна практика та освоєння основних граматичних структур, котрі необхідні для повноцінного спілкування.

Цей викладач завжди досягає бажаного результату, адже він орієнтується на цілі кожного з учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр