Курси, котрі проводить Вікторія, передбачають ретельне вивчення лексики та фонетики мови. Посилена увага приділяється граматиці та розмовній практиці. Багато часу відводиться на переклади, читання, слухове сприйняття. У процесі навчання розгладяться практичні приклади, застосовуються уривки із творів сучасної літератури, проводяться дискусії.

Викладання в основному проводиться норвезькою – це підвищує ефективність занять.

Вікторія навчить кожного техніці володіння мовою, поставить голос та інтонацію вимови. Всі нові знання будуть ретельно відпрацьовані на практиці.

Викладач завжди піклується про те, аби слухачам було комфортно на заняттях. Під час формування програми навчання Вікторія незмінно уважно бере до уваги особливості учнів. Кожен отримає саме той результат навчання, до котрого прагне.

Кожне заняття Вікторія доповнює цікавими новинками, знайомить слухачів не тільки з мовою, але і з культурою Норвегії. Зацікавленість – ключ до успіху навчання і викладач робить все можливе, аби знання давалися слухачам легко та закріплювалися на все життя.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua