Під час навчання слухачів Вікторія приділяє максимум часу для вивчення нових слів, адже основа володіння норвежкою мовою – набуття великого словникового запасу. Звичайно, граматика не менш важлива, адже вона складає каркас будь – якої мови. Вікторія привносить власні методики у вивчення граматики. Вона прагне перетворити процес навчання в цікаве заняття для слухачів.

Вікторія має великий досвід викладання і знає про те, що запам’ятовування нових слів незнайомої мови буває дуже складним. Багато слухачів сприймають це в якості виснажливого процесу, але з Вікторією все інакше, адже в такій справі на допомогу приходити саме майстерність викладача. Цей викладач навіть найнецікавіше заняття може перетворити на захоплюючий процес. Вона може зацікавити, захопити слухачів. Тоді кожен починає з радістю просуватися до мети, не помічаючи перешкод та труднощів на шляху до вивчення норвезької.

На заняттях з Вікторією Ви вивчите фонетику, лексику, граматику, пройдете розмовну практику. Вам легко будуть даватися переклад, читання на слух мови носіїв мови.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр