Валентина закінчила факультет іноземної філології Луганського національного університету, ставши спеціалістом з англійської та японської мов. Вона має багатий досвід викладання та спілкування в мовному осередку. Валентина має власні напрацювання в галузі вивчення японської, є автором декількох учбових методичних матеріалів.

В арсеналі викладач \ багато якісних відеоматеріалів та аудіозаписів, книг, що допомагають у навчанні слухачів. Валентина застосовує комунікативний принцип проведення занять. Слухачі з першого заняття говорять між собою виключно японською, що суттєво прискорює та спрощує запам’ятовування нових слів.

Викладач має можливість частого спілкування з носіями мови. Вона навчить Вас не книжному варіанту японської, а живому, котрий застосовується в мовному осередку. Досвід викладання показує, що досить часто перепоною для повноцінного вивчення мови виявляється мовний бар’єр. З Валентиною цей аспект не буде Вас турбувати, адже, цей бар’єр Ви подолаєте легко та назавжди вже на перших заняттях.

Цей досвід викладач за короткий термін навчить Вас японській на високому рівні.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua