Антоніна закінчила філологічний факультет Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди за спеціальністю російська мова та література. Вона має багатий досвід викладання, є автором навчальних посібників для навчання студентів.

Програма навчання, складена Антоніною, підходить абсолютно всім охочим освоїти «велику та могутню». Викладач допоможе Вам подолати всі труднощі у вивченні російської мови, надасть всі необхідні засоби для успішного освоєння російської мови.

Антоніна допоможе Вам освоїти чотири головних мовних навички: мова, письмо, читання, сприйняття на слух. Розвитку навичок мови приділяється основна увага. Викладач прагне того, аби у навчанні слухачів завжди спостерігався прогрес. Для успішного навчання слухачів важливий індивідуальний підхід. Антоніна завжди бере до уваги особливості учнів, темпи засвоєння матеріалу, слабкі та сильні місця у вивченні російської мови.

Методика, що застосовується цим викладачем, дає хороші результати. Антоніна дотримується комунікативного принципу викладання. Вона прагне розвинути та удосконалити навички розмовної російської мови у кожного слухача.

Викладач встановить рівень знань кожного з учнів та підбере відповідну програму навчання, практичні завдання для відпрацювання мовних навичок.

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр