Заняття з вивчення португальської мови з Антоніною – це завжди цікаво та пізнавально. Цей викладач щиро цікавиться Португалією та всім, що пов’язано з цією країною. Слухачі завжди відчувають її захопленість та швидко переймають цікавість Антоніни до португальської мови.

Вивчати мову, котра по – справжньому подобається, набагато легше та приємніше. На заняттях Антоніни слухачі активно беруть участь у бесідах, вони з першого заняття вчаться говорити новою мовою. Досвід спілкування відіграє основоположну роль в освоєнні мов. Антоніна турбується про те, аби заняття завжди проходили виключно португальською, адже тільки так слухачі можуть навчитися не тільки говорити новою мовою, а ще й мислити нею.

Висока кваліфікація цього викладача підтверджується багатьма щасливими випускниками, котрі рекомендують курси, що вона проводить, своїм знайомим. Антоніна підготує на високому рівні всіх, вік учні неважливий. З цим викладачем кожен отримає бажаний результат навчання.

Антоніна відкриє Вам двері в світ успіху, саморозвитку, спілкування та захоплюючих подорожей.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр