Антоніна – високоосвічений викладач, лінгвіст, автор мовних методик та методичних посібників. Вона спеціалізується на навчанні слухачів болгарській мові з акцентом на розмовну мову. Оскільки останнім часом зростає інтерес українських туристів до Болгарії, її курс стає все більше популярним. Заняття, котрі проводить Антоніна, дозволяють не просто вивчити мову, але й познайомитися з особливостями, побутом та звичаями болгарського народу. Відвідуючи їх, Ви зможете «зсередини» пізнати цю самобутню культуру.

Вивчення болгарської мови не здасться  досить складним, адже вона, як і українська, використовує кирилицю.

Антоніна навчить Вас застосовувати основні граматичні структури, познайомить з суспільними, економічними та культурними реаліями країни. Завдяки цьому Ви зможете комфортно та швидко адаптуватися до мовного осередку. Авторська програма Антоніни зачіпає всі основні аспекти вивчення мови: граматику, фонетику, практику мови, читання, аудіювання. Ви пройдете навчання легко завдяки досвіду та майстерності викладача.

Незалежно від рівня знання мови, після занять Ви зможете розмовляти болгарською так, ніби вона є для вас другою рідною мовою. Це полегшить та зробить більш цікавішим подорожі, співпрацю з іноземними партнерами, розширить кругозір.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр