Анна викладає шведську мову з 2006 року. Вона має вищу педагогічну освіту, закінчила декілька курсів підвищення кваліфікації. Шведською мовою Анна володіє досконало, постійно мандрує та відточує своє знання мови. Крім цього, Анна працює перекладачем зі шведської на українську та навпаки. Викладач має за плечима чотири роки навчання у Фінляндії та Швеції.

Анна має досвід навчання слухачів різних вікових категорій. Вона знайде особливий підхід до кожного, зацікавить, прищепить любов до шведської та самої країни Швеції.

Анна допоможе всім, для кого вивчення шведської продиктовано не простою цікавістю, а об’єктивною необхідністю. Займаючись з нею, кожен, хто прийняв тверде рішення пов’язати свою роботу чи життя зі Швецією, прагне адаптуватися у новій спільноті, досягти якихось цілей, отримає те, на що розраховує. Викладач орієнтується на побажання та цілі кожного з тих, кого навчає. Такий підхід – гарантія відмінного результату навчання. Анна творчо підходить до процесу навчання слухачів, намагається давати не тільки нудні правила мови, але й цікаві та корисні практичні поради, вправи.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр