Анна впевнена, що вивчення корейської має досить хороші перспективи, адже Південна Корея – це держава з високо розвинутою ринковою економікою. Анна допоможе Вам вивчити корейську досконало, що відкриє перед Вами неочікувані та широкі перспективи.

Анна має високу кваліфікацію, великий досвід повсякденного спілкування з носіями мови. Вона пройшла стажування в Кореї, працює над удосконаленням своїх знань, підвищує кваліфікацію та щиро цікавиться культурою Кореї.

Викладач забезпечує комфортну атмосферу на заняттях, котра допоможе подолати мовний бар’єр, страх перед вивченням нового, незнайомого матеріалу. Методика, котру використовує на своїх заняттях Анна, надзвичайно проста. Вона заснована на тому, що слухачі з найпершого заняття спілкуються з викладачем та між собою тільки корейською. Цей підхід дозоляє максимально наблизитись до вивчення рідної мови в осередку його носіїв. Анна робить акцент саме на відпрацюванні розмовної мови, вмінні грамотно формулювати речення та висловлювати думки. З нею Ви навчитеся мислити корейською та таким чином освоїте мову досить швидко.

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр