Ангеліна – викладач з чотирічним досвідом навчання слухачів та знанням естонської мови на рівні носія. Протягом п’яти років вона жила та навчалась в Естонії. Під час складення програми навчання для своїх занять, викладач бере до уваги особливості та прагнення кожного слухача групи. Індивідуальний підхід до кожного учня незмінно дає відмінний результат, адже учні відмінно засвоюють матеріал, коли всі їхні особливості взяти до уваги викладачем.

Ангеліна в основному використовує комунікативні методики для навчання слухачів. На заняттях вона застосовує якісні методичні посібники, цікаві відео та аудіоматеріали, рольові ігри та навіть театральні постанови. За допомогою всіх цих засобів слухачі занурюються в мовний осередок, почуваючи себе вільно та невимушено.

З Ангеліною Ви перейметеся духом Естонії та її культури. Ви зможете не тільки говорити, читати, писати та розуміти естонською, але ще й мислити цією мовою. Викладач навчить Вас живій мові, адже саме нею спілкуються між собою носії. Завдяки високій кваліфікації Ангеліни, Ви з легкістю та радістю подолаєте мовний бар’єр, після чого засвоєння матеріалу буде проходити швидко та легко.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр