Ангеліна – філолог з досвідом, що стажувався в Італії, має постійний контакт з носіями мови. Вона постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації та удосконалює програми навчання слухачів.

З нею Ви будете навчатися на основі міжнародної класифікації рівнів володіння мовою. Основа методики, котру застосовує Ангеліна – комунікативна. В кожне нове заняття вона вкладає знання за чотирма аспектами вивчення мови. Це читання, розмова, письмо, сприйняття на слух. Всі ці розділи мають однакову важливість, тому увага приділяється в рівній мірі кожному з них. Ангеліна турбується про те, аби слухачі могли в повному обсязі, якісно оволодіти мовою Італії. Сьогодні комунікативна методика застосовується у всіх мовних школах, однак тільки грамотне ї застосування дає справжній результат. Ангеліна має багатий досвід викладання, знає всі тонкощі сприйняття різних категорій учнів.

Заняття, що проводяться Ангеліною, мають комплексний характер. Вона комбінує вправи для розігріву, рольові ігри, реалістичні аудіо та відеоматеріали.

Індивідуальний підхід до навчання підвищує ефективність освоєння італійської мови.

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua