Анастасія жила та навчалася в Угорщині, має вищу освіту за професією лінгвіст – перекладач. Закінчила Київські державні курси з вивчення іноземних мов, відділ угорської мови. Вона успішно навчає слухачів з нуля, вік та національність значення не мають. Викладач має багатий досвід спілкування з носіями мови, тому пропагандує саме «живу» мову, котрою спілкуються носії. За роки викладання в мовних школах Анастасія розробила багато допоміжних матеріалів, переробила та втілила в життя десятки різноманітних методик. Обравши кращі з можливих методів навчання угорській мові, вона успішно їх застосовує на своїх заняттях в Учбовому Центрі.

З цим викладачем заняття проходять дуже цікаво, матеріал запам’ятовується легко та міцно. Анастасія – прихильник практичного підходу, відносно викладання, вона застосовує варіанти комунікативної методики. Застосування цієї методики незмінно надає відмінні результати. Учні без проблем можуть розмовляти угорською вже після перших занять.

Анастасія має на своєму рахунку сотні захоплених відгуків від вдячних учнів.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр