Альбіна викладає іспанську мову з 2006 року. Кожен, хто ще не розмовляє іспанською, обов’язково заговорить після навчання у неї в групі. Особливість викладання Альбіни полягає у відсутності необхідності заучувати фрази. Вона завжди прагне пояснити як будується слово чи фраза. Таким чином, вона полегшить вивчення мови, адже один раз зрозуміти набагато легше, ніж запам’ятовувати окрему мовну конструкцію.

Альбіна завжди піклується про те, аби учні навчилися сприймати на слух живу іспанську мову. Для підвищення ефективності вона застосовує аудіозаписи, відеоролики. Аби зацікавити та дати максимум знань слухачам, Альбіна використовує іспанські казки, прослуховування новин по радіо та читання іспанських газет.

У освоєнні мови чудово допомагають перекази, бесіди іспанською. Їх в більшій мірі Альбіна пропонує для відпрацювання на заняттях.

Вивчати мову з цим викладачем – веселе та захоплююче заняття. Альбіна допоможе всім, хто цього забажає подолати мовний бар’єр. Викладач дійсно захоплений своєю професією, вона захопить і Вас. Ви полюбите Іспанію та її мову, проникнете ся всіма тонкощами цієї неймовірної країни.

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр