Олександра з радістю навчить всіх, кого цікавить польська мова. Заняття з цим викладачем завжди цікаві. На цих заняттях Ви зможете вивчити програму, поповнити словниковий запас, отримати вичерпне уявлення про особливості польської мови. Олександра використовує передові методики навчання слухачів, проводить інтерактивні заняття, застосовує розмовну практику для закріплення матеріалу. В основі викладання Олександри лежить комунікативна методика вивчення мов. Ця методика підходить всім без винятку та дає відмінний результат навчання.

Програма, за котрою навчає Олександра, підходить всім слухачам, від дошкільнят до пенсіонерів. Викладач має великий досвід навчання студентів, тому вивчення мови в групах Олександри проходить досить легко та невимушено. Методики, що вона застосовує, захоплюють слухачів, допомагають їм перейнятися духом Польщі, зрозуміти, яким чином мислять корінні поляки, перейняти їхню вимову та манеру будувати речення.

Цей талановитий викладач допоможе виховати в кожному любов до Польщі та її мови.

 

 

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр