Курси Google Analytics Київ.

Курсм Google Analytics Київ.Ласкаво просимо на сайт Учбового Центру! Пропонуємо Вам записатися на курси Google Analytics.  За допомогою них Ви зможете орієнтуватися в таких поняттях, як аудит Інтернет ресурсу та Інтернет маркетинг.
Google Analytics - програма, котра допоможе дізнатися все про відвідувачів Вашого сайту: час знаходження на сайті, що саме зацікавило, показник відмов, а також розташування відвідувачів на карті та багато інших даних.

Важливий фактор
– значення відмов для конкретної сторінки. За його допомогою можна відстежувати, хто саме з відвідувачів перейшов за посиланням на Ваш сайт, а хто її проігнорував. Використовуючи цю функцію, можна достойно збільшити продажі ресурсу.
Аудит сайту – це операції перевірки на унікальність, валідність сайту, прописування мета – тегів, пошук орфографічних помилок та перевірка читабельності текстів. Про те, як правильно та грамотно оптимізувати  свій сайт, можна дізнатися тільки на практичних курсах SEO - детальніше тут

 

Всю цю мудрість Ви з легкістю освоїте на курсах Analytics. Ці знання будуть для Вас корисними, адже зараз недостатньо тільки створення та розкручування сайту, потрібен ще і його грамотний маркетинговий аудит.

Ознайомтеся з процесом навчання; оцініть майстерність вчителів, котрі вижмуть із себе весь максимум інформації, котрі мають в арсеналі знань; поспілкуйтесь з майбутньою групою, в котрій всього до 3 чоловік і Ваші сумніви зникнуть. Продивіться ціна на наші послуги, а також запропоновані акційні пропозиції – Учбовий Центр не лишить байдужим нікого. Навчання має бути і буде доступним! Ви впевнетеся в комфортності навчання та можливо захочете відвідувати наші курси знову та знову.

Не відкладайте на потім! Людина повинна підпитувати себе новими знаннями кожного дня, адже вона, як і квітка – почне в’янути. Почніть з курсів Google Analytics в Учбовому Центрі!

Наглядна схема Веб аналітики ( Google Analytics )

Курси Google Analytics в Києві. Програма курсу

 


Чому в нас навчатися краще?


 1. Режим відвідування буде складений так, аби вони проходили якомога частіше і відповідно займали всього лиш декілька тижнів замість декількох місяців;

 2. Графік навчання клієнт вибирає сам. Це означає, що всі заплановані заходи лишаться на своїх місцях, Ви будете займатися тільки в зручний час. Ми пропонуємо також можливість індивідуального навчання та навчання в групах вихідного дня;

 3. Наші ціни Вас здивують, також у нас є система знижок та акції для  економії  коштів;

 4. Постійні практичні заняття. Ми проводимо тестові роботи для контролю якості знань та уроки з практичними задачами. Звичайно, якщо трапляться запитання, то педагог, котрий все знає, все пояснить та відповість на всі запитання. Адже наша задача – надати Вам максимум знань.

Записатись
1 Google Analytics розширений. Рівень 2. Записатись
2 Google Analytics. Рівень 3. Записатись

 

На курсах.

IT - Курси Google Analytics. Учбовий Центр в Києві

 

 
Курси Google Analytics: Учбова програма курсу.

 

1. Загальна статистика інтернету України
2. Показник відмов
3. Вирішальні фактори географічного місця розташування
4. Лояльність відвідувачів
5. Сторінки виходу
6. Ресурси трафіку
7. Глибина відвідування
8. Сторінки виходу
9. Накладання даних на сайт
10. Прямий трафік
11. Найпопулярніші сторінки
12. Унікальні відвідувачі та ті, котрі повертаються
13. Установка тривалості перебування на сайті
14. Сайти – ресурси переходів
15. Розвідка
16. Дозволення, операційні системи, біти
17. Пошукові системи
18. Налаштування цілей
19. Налаштування панелі Адміністратор
20. Установлення спеціальних кодів
21. Робота з Геополітикою
22. Налаштування конверсії

 

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2850 грн.

Індивід.:
2900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Артем - Seo спеціаліст

Артем викладає навчання SEO – спеціалістів. Своїм головним завданням він вважає грамотно та вичерпно розповісти про розкручування сайтів. Викладач застосовує на заняттях найбільш сучасніші та...

Дмитро - Сео спеціаліст

В мережі інтернет є дуже велика кількість сайтів, от тільки далеко не кожен з них виявляється цікавим для відвідувачів і, як результат, далеко не всі інтернет – проекти є прибутковими. Наш викладач...

Степан - seo спеціаліст

Степан – сео – спеціаліст, інтернет – маркетолог. Його робота пов’язана з оптимізацією сайтів під вимоги пошукових машин, їхнє виведення на провідні позиції пошукової видачі. Кожна компанія, від...

Вадим - СЕО Спеціаліст

Вадим – викладач Учбового Центру, це молодий та перспективний спеціаліст, котрий не тільки навчає слухачів, але й приймає активну участь в житті простору, покращенні його роботи. Курси, котрі він...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua