Курси Google Analytics

Курсм Google Analytics Київ.Якщо хочете стати справжнім експертом аналітики, у нас є для Вас чудова пропозиція. Записуйтеся на курси Google Analytics. Завдяки ним Ви зможете орієнтуватися в таких поняттях, як аудит Інтернет-ресурсу та Інтернет-маркетинг. Ви зрозумієте структуру роботи аналітичних програм і зможете покращити вміння та навички оптимізації сайтів.
Google Analytics – програма, яка допоможе дізнатися все про відвідувачів Вашого інтернет-ресурсу: час знаходження на сайті, що саме зацікавило, показник відмов, а також розташування відвідувачів на карті та багато інших даних.

Отримані дані дозволяють визначити вразливості сайту і провести його оптимізацію. Аналіз посадочних сторінок дає уявлення про те, що привертає цільову аудиторію на сайт. Google Analytics – чудовий інструмент для поліпшення поведінкових факторів, залучення потоку клієнтів. Якщо Ви навчитеся правильно використовувати отриману інформацію, то зможете просунути ресурс без залучення сторонніх SEO-фахівців.

Важливий фактор – показник відмов для конкретної сторінки. За його допомогою можна відстежувати, хто саме з відвідувачів перейшов за посиланням на Ваш сайт, а хто його проігнорував. Використовуючи цю функцію, можна суттєво збільшити продажі ресурсу.

Аудит сайту – це операції перевірки на унікальність, валідність сайту, прописування мета-тегів, пошук орфографічних помилок та перевірка читабельності текстів. Про те, як правильно оптимізувати  свій сайт, можна дізнатися тільки на практичних курсах SEO – детальніше тут

Всю цю мудрість Ви з легкістю опануєте на курсах Analytics. Ці знання будуть для Вас корисними, адже зараз недостатньо тільки створення та розкручування сайту, потрібен ще і його грамотний маркетинговий аудит.

Ознайомтеся з процесом навчання, оцініть майстерність вчителів, котрі втиснуть у курс весь максимум інформації, що мають в арсеналі знань. Поспілкуйтесь з майбутньою групою, в якій всього до 3 осіб, і Ваші сумніви зникнуть. Продивіться ціни на наші послуги, а також запропоновані акційні пропозиції – Навчальний Центр не лишить байдужим нікого. Навчання буде доступним! Ви переконаєтеся в комфортності навчання та, можливо, захочете відвідувати наші курси знову і знову.

Не відкладайте на потім! Людина повинна підживлювати себе новими знаннями кожного дня. Почніть з курсів Google Analytics в Навчальному Центрі!

Наочна схема Веб аналітики (Google Analytics)

Курси Google Analytics в Києві. Програма курсу

Чому в нас навчатися краще?

 • Режим відвідування буде складений так, аби Ви проходили курс, якомога швидше, і, відповідно, витрачали всього лиш декілька тижнів, замість декількох місяців;
 • Графік навчання Ви обираєте самі. Це означає, що всі заплановані заходи залишаться на своїх місцях, і заняття будуть проводитись тільки в зручний час. Ми пропонуємо також можливість індивідуального навчання та навчання в групах вихідного дня;
 • Наші ціни Вас приємно здивують, також у нас є система знижок та акції для  економії  коштів;
 • Постійні практичні заняття! Ми проводимо тестові роботи для контролю якості знань та уроки з практичними задачами. Звичайно, якщо у Вас виникнуть запитання, педагог все пояснить та відповість на них. Адже наша задача – надати Вам максимум знань.
Записатись
1 Google Analytics розширений. Рівень 2. Записатись
2 Google Analytics. Рівень 3. Записатись

На курсах.

IT - Курси Google Analytics. Учбовий Центр в Києві

Курси Google Analytics: Навчальна програма курсу.

 • Загальна статистика інтернету України.
 • Показник відмов.
 • Вирішальні фактори географічного місця розташування.
 • Лояльність відвідувачів.
 • Сторінки виходу.
 • Ресурси трафіку.
 • Глибина відвідування.
 • Сторінки виходу.
 • Накладання даних на сайт.
 • Прямий трафік.
 • Найпопулярніші сторінки.
 • Унікальні відвідувачі та ті, котрі повертаються.
 • Установка тривалості перебування на сайті.
 • Сайти-ресурси переходів.
 • Розвідка.
 • Дозволення, операційні системи, біти.
 • Пошукові системи.
 • Налаштування цілей.
 • Налаштування панелі Адміністратор.
 • Установлення спеціальних кодів.
 • Робота з геополітикою.
 • Налаштування конверсії.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3050 грн.

Індивід.:
3100 грн.

Тривалість навчання:

Група:
6 зан по 3 год.

Індивід.:
6 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Артем - Seo спеціаліст

Артем викладає навчання SEO – спеціалістів. Своїм головним завданням він вважає грамотно та вичерпно розповісти про розкручування сайтів. Викладач застосовує на заняттях найбільш сучасніші та...

Дмитро - Сео спеціаліст

В мережі інтернет є дуже велика кількість сайтів, от тільки далеко не кожен з них виявляється цікавим для відвідувачів і, як результат, далеко не всі інтернет – проекти є прибутковими. Наш викладач...

Степан - seo спеціаліст

Степан – сео – спеціаліст, інтернет – маркетолог. Його робота пов’язана з оптимізацією сайтів під вимоги пошукових машин, їхнє виведення на провідні позиції пошукової видачі. Кожна компанія, від...

Вадим - СЕО Спеціаліст

Вадим – викладач Учбового Центру, це молодий та перспективний спеціаліст, котрий не тільки навчає слухачів, але й приймає активну участь в житті простору, покращенні його роботи. Курси, котрі він...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр