Курси угорської мови Київ.

Курси венгерської мови Київ.

За допомогою цієї мови спілкуються всі угорці. Варто зазначити, що крім як в Угорщині, вона ще розповсюджена в Україні, а саме – в Закарпатській області. Також нею користуються у Сербії, Хорватії, Словенії.

Для кого призначена дана інформація? Вона корисна дорослим людям, студентам, дітям. Загалом, кожному, хто вивчав, вивчає чи планує вивчати угорську мову. Також вона буде цікава всім, хто потрапив сюди випадково, з простої цікавості. На цій сторінці Ви зможете прочитати про все, що Вас цікавило стосовно вивчення угорської мови. А якщо Ви не знайдете те, що шукали – запитайте нас про це, і ми з радістю відповімо Вам.

Щоб записатися на курси угорської мови, досить лишити заявку на навчання, заповнивши просту форму.


Комунікативний курс, котрий ми пропонуємо, навчить Вас, як правильно спілкуватися цією мовою у буденному житті. Курс поділений на два рівні. Перший рівень розрахований на слухачів-початківців, котрі раніше не вивчали мову, не мають навіть початкових знань. Другий рівень буде корисний тим, хто з успіхом оволодів знаннями початкового рівня і тепер бажає поглибити свої знання. Даний курс можна проходити як у невеликих групах, так і індивідуально.

Кожен урок містить вивчення аутентичних текстів та діалогів. Такий підхід забезпечує виникнення в учнів здатності до повного сприйняття інформації та навіть роздумів на мові, котра вивчається. Завдяки майстерності педагогів та використанню нових методик подачі матеріалу, Ви надзвичайно швидко навчитеся грамотно формулювати думки та вільно спілкуватися угорською мовою.

Під час подорожі до Угорщини у Вас не виникне труднощів під час спілкування із жителями цієї чудової країни.

Курси угорської мови, які проводяться за даною тематикою, призначаються для тих, чия робота передбачає необхідність спілкування з іноземними партнерами. Якщо Ви бажаєте впевнено відчувати себе в чужому мовному осередку, під час закордонних ділових поїздок та переговорів, вдало проходити співбесіди під час прийняття на роботу, брати участь у міжнародних конференціях – наші курси це саме те, що Вам необхідно.

На заняттях будуть проводитися тематичні дискусії, тренувальні презентації підприємств іноземною мовою, що, без сумніву, допоможе максимально наблизити заняття до справжньої ділової ситуації.

Ціль цього курсу – розвиток та удосконалення навичок проведення ділових переговорів, активізація та поповнення лексичного запасу, успішне подолання мовного бар’єра.

Чекаємо саме на Вашу заявку!

Ще статті: Курси голландської мови.

Наші курси угорської мови дадуть:

Курси венгерської мови в Києві

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3500 грн. (в місяць)

Індивід.:
3600 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Анастасия - Венгерский

Анастасия жила и обучалась в Венгрии, имеет высшее образование по профессии лингвист-переводчик. Окончила Киевские государственные курсы по изучению иностранных языков, отделение венгерского языка....

Тімур - Аніматор

Тимур – професійний 2D художник, котрий має величезний багаж знань та досвід роботи в ігровій індустрії. Його основна посада – це арт – директор. Освіта даного викладача – художник – майстер....

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр