Курси української мови Київ.

Курси української мови Київ.Питання необхідності вивчення іноземних мов набуває більшої активності. Воно ставить перед задачею студентів, школярів, бізнесмені та інших.

Українська мова – одна зі слов’янських. Більшість її носіїв, звичайно ж, українці, але варто не забувати, що вони також мешкають у Росії, Польщі, Словаччині, Канаді, Угорщині, США та багатьох інших країнах.

Наші курси української мови підходять, як для українців, так  і для іноземних слухачів. Вони дозволять вивчити українську мову за досить короткий термін. Цілі вивчення української мови бувають різноманітними: вступ у вищі навчальні заклади, підготовка до екзаменів з мови, проходження практики на підприємствах за кордоном, кар’єрне зростання.

З нами Ви зможете швидко оволодіти основами, в тому числі, удосконалити знання української мови, котрі вже є. Наші спеціалісти підберуть для Вас відповідний курс з урахуванням побажань та рівня знання мовиа.

Крім того, у нас Ви зможете пройти курси для дітей та підлітків. Мама може вивчати мову разом з дитиною. Також навчання має багато переваг, серед котрих: можливість самостійно встановлювати інтенсивність занять, частоту та тривалість. Також є можливість редагування програми курсів. Ви можете займатися разом з дитиною чи провести час з користю для себе. В залежності від віку дитини, навчання не просто знайомить з новими словами, але і долучає до мелодики мови.

Ми використовуємо рольові ігри для кращого засвоєння нового матеріалу. Під час занять відбувається більш тісне знайомство з культурою, новими друзями – героями (персонажами книжок). Ви завжди зможете контролювати рівень втомленості дитини, вчасно відреагувати на можливі форс – мажорні обставини.

Курси української мови пропонують:

- навчання з використанням сучасних комунікативних методів стосовно засвоєння української мови;

- дружню, невимушену атмосферу;

- навчання з практикуючими педагогами;

- навчання в змішаних інтернаціональних групах;

- різноплановість культурних заходів;

- зручне розташування курсів;

- високу якість вивчення курсу.

Плюс до цього, Ви залишитеся задоволеними цінами Учбового Центру!

Також ми пропонуємо пройти бізнес – курси української мови, котрі призначені для тих, чия робота передбачає спілкування з іноземними партнерами. Мета цього курсу – розвиток та покращення навичок ділової розмовної мови, подолання мовного бар’єру. Важливе місце в програмі курсу займає граматика української мови. Програмне наповнення курсу може змінюватися залежно від вимог клієнтів.

Вивчення української мови стало доступнішим з Учбовим Центромм!

Ще статті за курсом: Курси польської мови.

Наші курси української мови - Дадуть:

Курси української мови Київ. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3100 грн. (в місяць)

Індивід.:
3200 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Владислава - Українська

Владислава закінчила філологічний факультет Івано – Франківського педагогічного інституту В. Стефаника, її спеціальність – українська мова та література. Викладач має багатий досвід, на її рахунку...

Юлія - Венгерська

Юлія – досвідчений викладач, котрий постійно спілкується з носіями мови. Частин її роботи проходить в Угорщині, що безсумнівно допомагає їй у спілкуванні слухачів. На своїх заняттях Юлія застосовує...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр