Курси шведської мови Київ

Курси шведської мови КиївШведська мова є державною мовою Швеції, а також автономних Аландських островів. Це друга офіційна мова у Фінляндії, також вона виступає однією з офіційних мов, котрі прийняті у ЄС. Крім того, це найпоширеніша мова на території Скандинавії. Шведська відноситься до  північно - германської гілки індоєвропейських мов.

Якщо брати до уваги лексику та граматику, то шведська мова схожа з англійською та німецькою. Крім того, словниковий запас шведської є рідним з французькою. Мова предків вікінгів отримала своєрідну вимову, яка є настільки музикальною, що пестить вухо.

Шведською розмовляють приблизно десять мільйонів людей. Вона особливо розповсюджена у Фінляндії, Швеції, Канаді та США. Курси шведської мови необхідні тим, хто збирається вступати до ВНЗів Швеції, скласти мовні екзамени, пройти практику у шведських компаніях, прагне до кар’єрного зростання.


Рівень життя Швеції можна вважати одним з найвищих у світі. Швеція, котра має досить високу ступінь концентрації виробництв та капіталу, виступає у якості одного з провідних виробників – експортерів сталі, залізної руди, целюлозно – бумажняної продукції, транспорту, електротехнічного машинобудування у світі.


Швеція – родина древніх легенд, що прославилася багатьма цікавими звичаями, святами, повір’ями. Вивчення шведської може дозволити більш глибше поглинути в дивовижну та цікаву культуру країни, вивчити її характер, традиції та образ життя скандинавів.

Важливо брати до уваги, що освоєння шведської мови у нас засновується на стандартній чи офіційній мові, що розповсюджена у Стокгольмі. Цією мовою випускаються газети, говорить ЗМІ. Але крім стандартної, шведська мова багато діалектів, котрі мають помітні особливості фонетики т граматики. Як правило, діалекти діляться на шість груп. В дійсності ж їхня загальна кількість – декілька сотень. Деякі з них бувають незрозумілими навіть для корінних шведів.

Перед тим, як приступити до вивчення шведської мови, варто згадати про всі аспекти, можливості виникнення труднощів під час вивчення, мовних особливостях. Головне, аби Ви пам’ятали про те, що освоїти мову можна тільки за умови послідовної кропіткої щоденної праці протягом тривалого часу. Тільки таким чином можна по – справжньому досягти успіху у навчанні.

Чому варто звернути увагу н акурси в Учбовому Центрі?

Команда нашей территории спешит предоставить Вам свои услуги!

Команда нашої території поспішає представити Вам свої послуги! Ми пропонуємо своїм учням найоптимальніші ціни на навчання. Ми навчимо Вас економити, а не переплачувати величезні суми. 

У нас клієнти можуть обирати яким чином їм зручніше займатися: у групі чи є індивідуально. Чому б не надали перевагу підопічні, команда досвідчених педагогів нашого Центру готова приділити увагу всім; надати багато корисної якісної та сучасної інформації. Вони зроблять все, аби в їхній компанії Ви почували себе затишно та комфортно, і були максимально відкриті. Навчання буде відбуватися весело та невимушено, у формі активної бесіди. 

Свої послуги Учбовий Центр надає сім днів на тиждень, тому графік учень обговорює зі своїм наставником. Наші курси не обмежують Ваші можливості одними для всіх стандартними годинами відвідування, на відміну від інших закладів.

В кінці навчання всім клієнтам в обов’язковій формі видадуть сертифікати.

Не лишайте вивчення шведської мови на потім! Учбово – освітній центр до Ваших послуг вже сьогодні та просто зараз!

Ще статті за курсом: Курси португальської мови.

Курси шведської мови - Дадуть вам:

Курси шведської мови Київ. Програма

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3500 грн. (в месяц)

Індивід.:
3600 грн. (в месяц)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Анна - Шведська

Анна викладає шведську мову з 2006 року. Вона має вищу педагогічну освіту, закінчила декілька курсів підвищення кваліфікації. Шведською мовою Анна володіє досконало, постійно мандрує та відточує...

Надія - Шведська

Надія – лінгвіст, викладач з досвідом та незвичайною захопленістю своїм предметом. Займаючись з цим педагогом, Ви неодмінно перейметеся любов’ю та повагою до Швеції, її народу та культурі. Надія...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр