Курси шведської мови в Києві.

Курси шведської мови КиївШведська мова є державною мовою Швеції, а також автономних Аландських островів. Це друга офіційна мова у Фінляндії, вона виступає однією з офіційних мов, котрі прийняті у ЄС. Крім того, це найпоширеніша мова на території Скандинавії. Шведська відноситься до північно-германської гілки індоєвропейських мов.

Якщо брати до уваги лексику та граматику, то шведська мова схожа з англійською та німецькою. Крім того, словниковий запас шведської є рідним з французькою. Мова предків вікінгів отримала своєрідну вимову, яка є настільки мелодичною, що пестить вухо.

Шведською розмовляють приблизно десять мільйонів людей. Вона особливо розповсюджена у Фінляндії, Швеції, Канаді та США. Курси шведської мови необхідні тим, хто збирається вступати до ВНЗів Швеції, складати мовні екзамени, проходити практику у шведських компаніях, прагне до кар’єрного зростання.


Рівень життя Швеції можна вважати одним з найвищих у світі. Швеція має досить високий ступінь концентрації виробництв та капіталу, виступає у якості одного з провідних виробників-експортерів сталі, залізної руди, целюлозно-бумажняної продукції, транспорту, електротехнічного машинобудування у світі.


Швеція – батьківщина стародавніх легенд, що прославилася багатьма цікавими звичаями, святами, повір’ями. Вивчення шведської може дозволити глибше поринути в дивовижну та цікаву культуру країни, вивчити її характер, традиції та образ життя скандинавів.

Важливо брати до уваги, що освоєння шведської мови у нас засновується на стандартній чи офіційній мові, що розповсюджена у Стокгольмі. Цією мовою випускаються газети, говорить ЗМІ. Але крім стандартної, шведська мова має багато діалектів із помітними особливостями фонетики та граматики. Як правило, діалекти діляться на шість груп. Насправді ж їхня загальна кількість – декілька сотень. Деякі з них бувають незрозумілими навіть для корінних шведів.

Перед тим як починати вивчення шведської мови, варто згадати про всі аспекти, можливості виникнення труднощів під час розуміння мовних особливостей. Головне, щоб Ви пам’ятали про те, що освоїти мову можна тільки за умови послідовної та кропіткої щоденної праці протягом тривалого часу. Тільки таким чином можна по-справжньому досягти успіху у навчанні.

Чому варто звернути увагу на курси в Навчальному Центрі?

Команда нашої території пропонує Вам свої послуги! Ми гарантуємо своїм учням найоптимальніші ціни на навчання. Ми навчимо Вас економити, а не переплачувати величезні суми. 

У нас клієнти можуть обирати, яким чином їм зручніше займатися: у групі чи є індивідуально. Що б не обрали підопічні, команда досвідчених педагогів нашого Центру готова приділити увагу всім, надати багато корисної, якісної та сучасної інформації. Вони зроблять все, аби в їхній компанії Ви почували себе затишно та комфортно, були максимально відкриті. Навчання буде відбуватися весело та невимушено, у формі активної бесіди. 

Свої послуги Навчальний Центр надає сім днів на тиждень, тому графік учень обговорює зі своїм наставником. Наші курси не обмежують Ваші можливості одними для всіх стандартними годинами відвідування, на відміну від інших закладів.

В кінці навчання всім клієнтам в обов’язковій формі видають сертифікати.

Не лишайте вивчення шведської мови на потім! Навчально-освітній центр до Ваших послуг вже сьогодні та просто зараз!

Ще статті за курсом: Курси португальської мови.

Курси шведської мови дадуть вам:

Курси шведської мови Київ. Програма

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3500 грн. (в месяц)

Індивід.:
3600 грн. (в месяц)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Анна - Шведська

Анна викладає шведську мову з 2006 року. Вона має вищу педагогічну освіту, закінчила декілька курсів підвищення кваліфікації. Шведською мовою Анна володіє досконало, постійно мандрує та відточує...

Надія - Шведська

Надія – лінгвіст, викладач з досвідом та незвичайною захопленістю своїм предметом. Займаючись з цим педагогом, Ви неодмінно перейметеся любов’ю та повагою до Швеції, її народу та культурі. Надія...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр