Курси сербської мови Київ.

Курси сербської мови Київ. Учбовий Центр в Києві.Російська та сербська мови є рідними одна одній, одна різниця між ними, все ж, велика. Ця інформація може слугувати відповіддю на питання про складність вивчення даної мови. Дехто навіть стверджує, що сербська є зрозумілою сама по собі тим, хто знає російську. На питання про те, чи слід проходити  курси сербської, часто можна почути приблизно таку відповідь: «Навіщо ж її вчити? Ці дві мови настільки схожі, що сербською, то майже, як російською!». От тільки люди, що так вважають, дуже помиляються. Уже в перші години перебування в Чорногорії можна зіштовхнутися з проблемою того, що Ви не до кінця розумієте мову місцевого населення, не маєте змоги повноцінно спілкуватися з жителями навіть на рутинні, прості теми. І висновок напрошується сам собою: аби досягнути своєї мити та почати використовувати сербську мову на хорошому рівні, вільно, обійтися без спеціальних курсів не вийде.

Не є секретом те, що досить велика частина курсів вивчення сербської мови в Києві проходить за старими, як правило, радянськими методиками, що є неефективними. Вони давно функціонально постаріли, в багатьох випадках дорога до мети затягується, перетворюється в процес, що потребує великої роботи. Так само, як і під час освоєння інших іноземних мов, методика та навчальні посібники необхідно постійно удосконалювати та оновлювати. Спеціалісти мають підвищувати свою кваліфікацію, проходити курси, працювати над цим самостійно. Якщо всіх цих умов дотримуватися, то вивчення сербської мови буде не просто швидким та якісним, але ще й захопливим для слухачів.

В чому пріорітети навчання у команді Учбового Центру?

На наших заняттях ми пропонуємо широкий спектр послуг у галузі вивчення сербської мови. Ви можете почати вивчення з будь – якого рівня відповідно до Вашого реального рівня знань. Наші спеціалісти можуть скласти персонально для Вас індивідуальну програму, що дозволить проходити навчання максимально комфортно  та з користю для Вас.

Навчання може відбуватися, як у групах, так і індивідуально. Наші спеціалісти допоможуть Вам якісно та швидко осолодіти сербською мовою, розвити навички ділової, розмовної мови, набути великий лексичний запас, подолати мовний бар’єр.

Беручи до уваги сучасний ритм нашого життя,  наша команда передбачила у своїй програмі заняття вихідного дня, котрі призначені спеціально для тих клієнтів, що мають більше часу у суботу та неділю. Час та дні відвідування наші педагоги обговорюють напряму зі своїми підопічними – ми відходимо від стандартних шаблонів учбового процесу, від котрого не відходять інші курси. 

Учбовий Центр потурбується про Вас та Ваші знання! Лишайтеся з нами!

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн. (в місяць)

Індивід.:
4200 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 месяца)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Поліна - Сербська

Поліна з відзнакою закінчила навчання в Київському національному університету ім. Т. Шевченка, її спеціальність – філолог, спеціаліст із сербської мови та літератури. Поліна навчає слухачів за...

Сталіна - Сербська

Світлана – філолог з вищою педагогічною освітою. Вона закінчила Університет славістики та міжнародних відносин в Києві, спрямування – сербська та англійська мова. Світлана має досвід навчання...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр