Курси румунської мови в Києві.

Курси румунської мови Київ.Навчальний Центр пропонує пройти курси румунської мови. Ми пропонуємо навчання у педагогів, котрі мають великий досвід та глибокі пізнання у даній галузі!

Румунська мова – п’ята у рейтингу поширеності серед мов романської групи. Перед нею – італійська, португальська, французька та іспанська. Офіційною її вважають в Республіці Молдова та Румунія. Говорять нею близько 24 мільйонів людей.

Ми пропонуємо унікальну та ефективну методику вивчення румунської мови. Для навчання слухачів пропонуємо останню, перероблену та покращену програму курсу, що ввібрала досвід та напрацювання румунської в російськомовному оточенні.


Наші курси румунської мови допомагають прибрати мовні бар’єри, що часто стають причиною непорозумінь та навіть конфліктів. Людям, що спілкуються різними мовами, буває не так легко порозумітися. Також є важливим імідж людини, що працює та мешкає в двомовній країні, мовний комфорт співрозмовника. До того ж, знання декількох мов сприяє соціальній інтеграції особистості, розвиває її інтелект, потенціал, робить можливим навчання у будь-якій формі на всіх рівнях, стимулює успішне працевлаштування, стрімкий ріст на робочому місці. Це допомагає прибрати психологічний бар’єр, отримати доступ до широкого спектра інформації у різних сферах діяльності.

Що пропонують наші курси?

Програма курсу, що використовується у нашому Центрі, має яскраво виражений комунікативний характер. Він починається з основ, передбачає вивчення базових основ граматики та лексики. Граматика викладається в захоплюючій формі, вона розглядається як засіб для реалізації основного пріоритету – здатності спілкуватися румунською. Спеціальна термінологія під час навчання не вивчається, оскільки після опанування мови вона все одно буде Вам доступна.

Навчальний час на заняттях ми використовуємо з максимальною продуктивністю. Педагоги пояснюють граматичні основи лаконічно та зрозуміло, вправи, що будуть виконуватися, сприяють закріпленню всіх тем заняття. Зі слухачами ведуться бесіди румунською.

Курс будується за принципом поступового переходу від простого до складного. На наших заняттях створюється мовне середовище. Пройшовши тільки перший рівень, Ви вже будете мати лексичний запас приблизно в три тисячі слів.

Ми використовуємо тільки якісні методичні матеріали, що видаються кожному слухачеві безкоштовно.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3500 грн. (в місяць)

Індивід.:
3600 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Надія - Румунська

Надія – професійний викладач, бакалавр лінгвістики, понад сім років мешкала та проходила навчання в Кишиніві. Досвід викладання румунської мови студентам протягом п’яти років дозволив їй досягти...

Катерина - Руминська

Цей викладач має великий досвід роботи. Її глибокі знання дозволяють навчати слухачів всіх вікових категорій з будь - якими вимогами до кінцевого результату занять. Катерина застосовує унікальну,...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр