Курси португальскої мови Київ.

Португальська мова сьогодні є однієї з найпоширеніших у всьому світі та знаходиться на щебені 6 – 8 – го місця. Всіх тих людей, котрі нею розмовляють, називають лузофонами, а території, на яких розмовляють за її  участі, поєднали у один термін – лузофонія. 80% населення, що говорить цією мовою, зосереджено в Бразилії.

Якщо Ви прийняли рішення записатися на курси вивчення португальської мови, то краще всього підійти до цього питання якомога серйозніше. Незайвим буде зібрати дані про школи, котрі пропонують такі курси. Краще обрати той учбовий заклад, що відкрито розповідає про методику викладання, котрий має всі необхідні матеріали, а працівники професіонали та мають досвід.

Чому варто зупинити свій вибір саме на курсах в учбовому центрі?

Зробіть вірний вибір – оберіть курси португальської на нашій території! Ми використовуємо комунікаційну практику вивчення мови. Для повноцінного засвоєння мов є важливим якомога частіше практикуватися та відпрацьовувати вимову, сприйняття мови на слух. Адже навчитися читати та писати вийде і самостійно, а от вірна вимова та здатність розпізнавати живу іноземну мову, підтримувати розмову – здатності, котрі вимагають постійної практики.

Вивчення португальської мови у нашому Центрі можливе на декількох рівнях складності, від початкового до просунутого. Починаючи вивчення на першому рівні, Ви вперше познайомитеся з базовими поняттями мови, в кінці навчання – набудете навички вільної комунікації.

Займатися можна в групах, що формуються з мінімальної кількості людей чи ж індивідуально. Ми раді бачити своїх клієнтів сім днів на тиждень. Єдиного графіка занять у нас нема, кожен учень формує його самостійно під свій режим та вподобання. 

В нашому Учбовому Центрі працюють досвідчені педагоги, що добре знають свою справу. В результаті проходження курсу Ви зможете розширити свій кругозір, збагатитеся екстралінгвістичними знаннями, зможете зав’язати нові знайомства.

Зараз економічні стосунки між різними країнами розвиваються з надзвичайною швидкістю і сучасний підхід до нових ринків надасть сильну перевагу. Якщо Ви плануєте розширення компанії, початок співробітництва з португаломовними країнами, особливою перевагою стане  знання португальської мови. Це відмінний шанс дати імпульс для розвитку кар’єри.

Керівники мають можливість організувати курси для працівників, що допоможуть усунути мовні бар’єри, що так сповільнюють розвиток закордонного бізнесу. Такі інвестиції в освіту персоналу підуть на користь компанії. Люди схильні довіряти тим, кого краще розуміють, у свою чергу, довіра є запорукою довготривалих ділових звֹ’язків.

Вивчення португальської мови – досить захоплююче заняття, ця мова набагато простіша, ніж французька чи німецька. Навчання португальській користується великою популярністю. Обирайте дійсно якісні курси, адже від обраних методик та  майстерності педагогів залежить успіх навчання та міцність знань.

Прайс наших послуг досить демократичний. На території Учбового Центру завжди активні акційні пропозиції, з якими Вас  завжди раді ознайомити наші консультанти. Також важливо пам’ятати, що після закінчення курсів кожен учень отримає сертифікат.

З нами португальська мова більше не буде для Вас непід’ємною фортецею!

Курси португальскої мови - Дадуть:

Курси португальскої мови Київ. програма навчання

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3100 грн. (в місяць)

Індивід.:
3200 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 час. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 час. (3 місяці)

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Антоніна - Португальська

Заняття з вивчення португальської мови з Антоніною – це завжди цікаво та пізнавально. Цей викладач щиро цікавиться Португалією та всім, що пов’язано з цією країною. Слухачі завжди відчувають її...

Надія - Португальська

Надія – кваліфікований викладач, що пройшов стажування та навчання в Португалії. Вона – філолог за освітою, з успіхом закінчила Київський національний лінгвістичний університет, де вивчала...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua