Курси португальської мови в Києві.

Курси португальскої мови Київ. Учбовий Центр в КиєвіПортугальська мова сьогодні є однієї з найпоширеніших у всьому світі та посідає 6-8 місця. Всіх тих людей, котрі нею розмовляють, називають лузофонами, а території, на яких розмовляють за її участі, поєднали в один термін – лузофонія. 80% населення, що говорить цією мовою, зосереджено в Бразилії.

Якщо Ви прийняли рішення записатися на курси вивчення португальської мови, то краще всього підійти до цього питання якомога серйозніше. Необхідно буде зібрати дані про школи, які пропонують такі курси. Краще обрати той навчальний заклад, що відкрито розповідає про методику викладання та має всі необхідні матеріали, а його працівники – професіонали з великим досвідом.

Чому варто зупинити свій вибір саме на курсах в Навчальному Центрі?

Зробіть вірний вибір – оберіть курси португальської на нашій території! Ми використовуємо комунікаційну практику вивчення мови. Для повноцінного засвоєння мов є важливим якомога частіше практикуватися та відпрацьовувати вимову, сприйняття мови на слух. Адже навчитися читати та писати можна і самостійно, а правильна вимова та здатність розпізнавати живу іноземну мову, підтримувати комунікацію з носієм – навички, що вимагають постійної практики.

Вивчення португальської мови у нашому Центрі можливе на декількох рівнях складності, від початкового до просунутого. Починаючи вивчення на першому рівні, Ви вперше познайомитеся з базовими поняттями мови, в кінці навчання – набудете навички вільної комунікації.

Займатися можна в групах, що формуються з мінімальної кількості людей чи ж індивідуально. Ми раді бачити своїх клієнтів сім днів на тиждень. Єдиного графіка занять у нас немає, кожен учень формує його самостійно під свій режим та вподобання. 

У нашому Навчальному Центрі працюють досвідчені педагоги, що добре знають свою справу. В результаті проходження курсу Ви зможете розширити свій кругозір, збагатитися екстралінгвістичними знаннями, зможете зав’язати нові знайомства.

Зараз економічні стосунки між різними країнами розвиваються з надзвичайною швидкістю, і сучасний підхід до нових ринків надає перевагу. Якщо Ви плануєте розширення компанії, початок співробітництва з португаломовними країнами, особливою перевагою стане знання португальської мови. Це відмінний шанс дати імпульс для розвитку кар’єри.

Керівники мають можливість організувати курси для працівників, що допоможуть усунути мовні бар’єри які сповільнюють розвиток закордонного бізнесу. Такі інвестиції в освіту персоналу підуть на користь компанії. Люди більше довіряють тим, кого краще розуміють, у свою чергу, довіра є запорукою довготривалих ділових зв’язків.

Вивчення португальської мови – захопливе заняття, ця мова набагато простіша, ніж французька чи німецька. Навчання португальській користується великою популярністю. Обирайте дійсно якісні курси, адже від методик та майстерності педагогів залежить успіх навчання та міцність знань.

Прайс наших послуг досить демократичний. На території Навчального Центру завжди активні акційні пропозиції, з якими Вас завжди раді ознайомити наші консультанти. Також важливо пам’ятати, що після закінчення курсів кожен учень отримає сертифікат.

З нами португальська мова більше не буде для Вас неприступною фортецею!

Курси португальської мови дадуть:

Курси португальскої мови Київ. програма навчання

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3300 грн. (в місяць)

Індивід.:
3500 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 час. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 час. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Антоніна - Португальська

Заняття з вивчення португальської мови з Антоніною – це завжди цікаво та пізнавально. Цей викладач щиро цікавиться Португалією та всім, що пов’язано з цією країною. Слухачі завжди відчувають її...

Надія - Португальська

Надія – кваліфікований викладач, що пройшов стажування та навчання в Португалії. Вона – філолог за освітою, з успіхом закінчила Київський національний лінгвістичний університет, де вивчала...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр