Курси норвезької мови в Києві.

Норвезька мова – офіційна у Норвегії. Її використовують у повсякденному житті близько чотирьох мільйонів жителів. Норвезька мова складена з двох окремих мовних норм: nynorsk та bokmal, що відносяться до скандинавської мовної сім’ї, германського відгалуження індоєвропейських мов. Обидві вони вважаються офіційними у Норвегії.

Bokmal – книжна, літературна мова, що являє собою результат популяризації данської мови на території Норвегії. Цією мовою ведеться викладання в більш, ніж вісімдесяти процентах шкіл. Nynorsk – мова, що сформована з норвезьких діалектів у п’ятдесятих роках 19-го століття. Вона була необхідною для того, щоб звести до мінімуму величезну схожість з данською.

Данська, норвезька та шведська мова лінгвістично досить схожі. Це легко пояснити частою зміною кордонів цих країн протягом всієї історії Скандинавії. Данія та Норвегія протягом чотирьох століть входила до складу однієї унії.

Курси норвезької мови передбачають вивчення фонетики, лексики. Багато уваги приділяється граматиці, розмовній практиці, перекладам, читанню, слуховому сприйняттю мови. Під час навчання розглядається багато практичних прикладів, використовується велика кількість уривків з сучасної літератури.

Набір на курси проходить протягом всього року, заняття починаються після комплектації груп. Заняття можуть проходити в ранішній, вечірній час, на вихідних та в робочі дні.

Тим слухачам, котрі отримали початкові знання норвезької мови, необхідно буде пройти безкоштовне тестування, що допоможе педагогу встановити рівень знань. За його результатами формуються групи для подальшого навчання, щоб Ви не втрачали час на те, що вже давно знаєте, а лишень удосконалювали свої знання. Чисельність груп зазвичай варіюється від трьох до п’яти людей.

Яким чином буде відбуватися навчання на заняттях з норвезької мови?

Під час основного курсу будуть вивчатися наступні розділи:

  • Фонетика;
  • Лексика;
  • Детальне вивчення граматики;
  • Переклад;
  • Слухове сприйняття норвезької мови.

Під час навчання педагоги використовують велику кількість практичних матеріалів: фільмів, передач, діалогів, пісень, моделей життєвих ситуацій, уривків із сучасних норвезьких художніх витворів, а також проводяться дискусії.

Допускається проведення навчання в міні-групах до трьох людей чи ж індивідуально. Наша команда потурбувалася про тих, хто не має вільного часу в будні дні, але хоче отримувати нові знання та зробити все для того, щоб клієнти могли відвідувати курси на вихідних. Час обираєте також самі: ранок, день чи вечір.

На заняттях педагоги завжди намагаються використовувати мову, котра вивчається, щоб клієнти навчалися розпізнавати її на слух. Ви навчитеся виражати свої думки цією мовою без проблем. Під час переходу на кожний наступний рівень розширюється словниковий запас, граматичний матеріал ускладнюється.

Після закінчення курсів кожен випускник отримує сертифікат.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
5400 грн. (в місяць)

Індивід.:
6000 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Вікторія - Норвезька

Під час навчання слухачів Вікторія приділяє максимум часу для вивчення нових слів, адже основа володіння норвежкою мовою – набуття великого словникового запасу. Звичайно, граматика не менш важлива,...

Вікторія - Норвезька

Курси, котрі проводить Вікторія, передбачають ретельне вивчення лексики та фонетики мови. Посилена увага приділяється граматиці та розмовній практиці. Багато часу відводиться на переклади, читання,...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр