Курси корейської мови в Києві.

Курси корейської мови Київ.Корейська входить до числа найпоширеніших мов світу, її використовують більше, ніж 78 млн людей. Ця мова є державною для Республіки Корея, а також Корейської Народної Демократичної Республіки. Відноситься до алтайської сім’ї. Вона логічна та відносно проста. Корейська – це одна з найбільш чітко структурованих мов світу.

Республіка Корея – одна з величезних фігур ринків судно- та машинобудування, виробництва електроніки, сталі та текстилю. Високий економічний рівень країни незмінно викликає до неї інтерес, а це означає, що курси корейської мови користуються стабільною популярністю.

З цією країно пов’язано поняття «економічне чудо», адже вона показує небувалі темпи розвитку ще з кінця 20 століття. Людині, що зацікавлена у співпраці з компаніями Кореї, знання мовних основ є просто необхідним. Володіння мовою, знання особливостей менталітету – все це дозволить налагодити стійкі довготривалі зв’язки з корейськими партнерами.

Курси корейської мови розбиті на рівні.

Початковий.

Наголос ставиться на вивченні граматики та лексики, специфіці фонетичного та граматичного будування. Ціль рівня – диференційоване формування мовних навичок, розуміння культури та традицій Кореї. Пройшовши цей рівень, Ви зможете зрозуміти структуру мови, яку вивчаєте, отримати первинні навички роботи над текстами та читанням.

Просунутий.

Програма передбачає близьке знайомство з культурою Кореї, емоційним світом жителів, опанування об’ємним лексико-граматичним матеріалом, вивчення лексики, фразеології, що використовується корейцями. Під час навчання Ви зможете розвинути навички спілкування в різних ситуаціях, удосконалювати фонетичні навички, здатність грамотно читати та писати, аудіювати мову. Цей розділ курсу моделює життєві ситуації, допоможе розширити та активізувати лексичний запас. Пройшовши цей курс, Ви зможете працювати з текстами корейською, висловлювати точку зору стосовно пропонованої тематики, підтримувати бесіду.

Бізнес-курси корейської мови.

Курс спрямований на розвиток навичок читання, репродукції та перекладу ділових текстів, опанування мовним етикетом. На цьому рівні Ви зможете вивчати корейську мову сфери ділового спілкування, виробити навички читання економічної та політичної преси. Слухачі вивчать основи ведення комерційних переговорів, зможуть обговорювати угоди, умови контракту та інше, здобудуть навички ділового листування, будуть легко складати контракти корейською.

Чому варто навчатися на мовних курсах саме в нас?

Наші досвідчені педагоги готові навчати Вас корейській мові індивідуально чи ж у групі з мінімальною кількістю учнів. Команда Навчального Центру ставить собі за мету надання максимального обсягу корисної інформації та навичок своїм учням, тому в результаті можете не сумніватися! Ми використовуємо найефективніші та нові методики. Заняття в компанії наших педагогів не лишать байдужими нікого. Ще більше впливу на Вас справлять ціни наших курсів, а знижки та акційні пропозиції остаточно переконають. Ми покажемо своїм клієнтам, що освіта може бути доступною.

Стосовно іншої інформації, яка Вас цікавить, завжди можна звернутися до консультантів команди Навчального Центру.

До зустрічі на заняттях!

Набір на дані курси проходить протягом всього року. Закінчивши будь-яку з описаних вище програм, кожен слухач отримає сертифікат встановленого зразка.

Ще статті за курсом: Курси латинської мови.

Наші курси корейської мови дадуть:

Курси корейської мови в Києві. Програма

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3200 грн. (в місяць)

Індивід.:
3400 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Анна - Корейська

Анна впевнена, що вивчення корейської має досить хороші перспективи, адже Південна Корея – це держава з високо розвинутою ринковою економікою. Анна допоможе Вам вивчити корейську досконало, що...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр