Курси італійської мови в Києві.

Курси італійської мови Київ. Італія – чудова сонячна Батьківщина смачнючих оливок, вин, піци та пасти. Це колиска всесвітньої моди, тут виробляють найдорожчі автомобілі. В цій дивовижній країні час та соціальний поділ не мають влади над неприборканим темпераментом та надзвичайною комунікабельністю жителів. Людина, котра одного разу побувала в Італії, обов’язково прагне знову повернутися туди, знову отримати яскравий настрій та підзарядитися нескінченним позитивом.

Мова італійців піддається вивченню легко, навіть легше, ніж англійська. Вона дуже мелодійна, саме її обирають у якості другої іноземної мови для вивчення. Це зумовлено тим, що, коли людина володіє одним діалектом з романської групи, то вона вивчить італійську швидко та легко. Курси італійської мови, які пропонує Навчальний Центр, проводяться на базі сучасних методик, до того ж обов’язково береться до уваги початковий рівень слухачів.


Зазвичай кількість слухачів під час групового заняття не перевищує чотирьох осіб. Такий підхід дозволяє проводити заняття в цілком спокійній, розслабленій атмосфері дружньої уваги та взаємної допомоги. Ми практикуємо індивідуальний підхід для кожної групи слухачів, використовуються найбільш дієві методики вивчення мови, беруться до уваги побажання та особливості кожного слухача.

Курси італійської мови поділені на рівні:

 • Нульовий рівень
 • Елементарні знання;
 • Задовільні знання;
 • Середній рівень;
 • Хороший ступінь володіння;
 • Відмінний рівень.

Курси італійської мови проходять за декількома програмами: бізнес-курс (ділове спілкування), загальний курс, граматика та швидке інтенсивне навчання. Кожна з цих програм дозволяє навчати слухачів будь-якого віку, до того ж початковий рівень знань не має значення. Також ми пропонуємо заняття з вивчення італійської мови для дітей. Є певні труднощі, з якими доводиться зіштовхуватися російськомовним учням, котрі починають вивчати італійську: в ній нема звичного для нас редуціювання. Це, з одного боку, полегшує слухове сприйняття мови носіїв, але з іншої – це потребує вправності, високої чіткості вимови.

Курси проводять досвідчені практики. Вони володіють прогресивними методиками, використовують перевірені модулі. Живе спілкування продовжує розвиватися з прогресом у всьому світі. Це означає, що консервативний підхід до вивчення іноземних мов приносить мало результатів зараз. Тому ми використовуємо лише інноваційні рішення, способи подачі інформації.

Навчальний Центр пропонує до Вашої уваги адекватні та доступні ціни. Відходячи від стандартних шаблонів викладання, ми дали можливість своїм підопічним самостійно регулювати графік відвідування. Більшість з нас живе у шаленому ритмі великого міста, тому важливо згадати, що ми проводимо заняття і на вихідних, бо будні дні у багатьох потенційних клієнтів можуть бути повністю завантажені справами.

Запишіться на курси до Навчального Центру та відчуйте на собі всі його переваги!

Ще статті за курсом: Курси корейської мови.

Наші курси італійської мови дадуть:

Курси італійської мови Київ. Програма

Курси італійської мови: навчальна програма.

Рівень А1. Principianti – початковий.

 • Під час його проходження Ви будете розбиратися в алфавіті, ключових правилах письма та читання італійською.
 • Після закінчення Ви будете розуміти та використовувати у своїй мові прості вирази. Ви зможете ставити прості питання та давати на них відповіді.
 • Проходження рівня Principianti дає можливість ведення діалогу на різноманітні тематики повсякденного спілкування з використанням лексики: часу, числівників, сім’ї та іншого.
 • До того ж Ви розглянете правила, що стосуються вживання неозначених та означених артиклів, іменників, прийменників, прикметників, а також присвійних займенників.
 • Граматична база даного рівня являє собою дієслова «мати» та «бути», часи – теперішній, минулий та майбутній, зворотні дієслова.

Рівень А2. Elementare – базовий.

 • Ви будете продовжувати посилено поповнювати свій словниковий запас та пізнавати граматику.
 • Після закінчення проходження Elementare Ви зможете вести бесіду на загальні теми, Вам буде під силу прочитання нескладних текстів італійською мовою, а також сприйняття мови.
 • Цей етап вивчення мови допоможе Вам навчитися проводити порівняння понять, виражати власну точку зору, погоджуватися або оскаржувати думку людей, навіть більше – надавати рекомендації.
 • Під час навчання Ви вивчите passato prossimo, imperfetto, минулий час verbiri flessivi, I pronomidiretti, I pronomiindiretti, I pronomicombinati, Il condizional esemplice e composto, I pronomorelativi e interrogativi, Le particelle CI e NE, L'imperativo.
 • Тематика, що обговорюється під час зустрічей, буде все більш складною, по типу італійської мови чи ж подорожей.

Після закінчення початкового рівня Ви будете вміти:

 • Вітати людину та прощатися з нею;
 • Знайомитися;
 • Надавати людині особисті дані відносно Вашої національності, галузі діяльності;
 • Говорити стосовно різних країн чи національностей;
 • Запрошувати людей;
 • Давати згоду на що-небудь чи ж відмовлятися від цього;
 • Дякувати та самому відповідати на подяку, яка була виражена на Вашу адресу;
 • Обговорювати курси валют та вартість чого-небудь;
 • Вести бесіду, що стосується погоди, свят та пір року;
 • Купувати щось та робити замовлення в кафе;
 • Підтримувати нескладну бесіду по телефону;
 • Висловлювати власну точку зору.

Початковий рівень забезпечить Вас міцною основою, за допомогою якої Ви зможете далі пізнавати італійську мову. Перші зустрічі запам’ятаються Вам тим, що Ви будете говорити саме усвідомлено, а не на якісь стандартні теми.

Рівень В1. Pre-intermedio – курс для тих, хто продовжує вивчення.

 • Після закінчення його проходження Ви зможете впевнено вести спілкування даною мовою практично на будь-яку тематику, тому сам процес починається з першого мовного удосконалення – досягнення різноманітності синонімів та засобів виразності мови.
 • Під час занять Ви отримаєте більше інформації про італійську культуру, а також менталітет жителів даної країни. Ви розглянете її сьогоднішню проблематику.
 • Ви дізнаєтеся, як правильно використовувати складні правила та конструкції, що стосуються питань граматики: I passato remoto, modo cogiuntivo: presente e passato, imperfetto e trapassato; Il periodo ipotetico, La forma passiva e La forma impersonale.
 • Вам вже не буде так складно дивитися телепередачі та фільми цією мовою. Так, деякі незнайомі для Вас слова ще будуть, але основна суть буде зрозуміла точно.

Рівень В2. Intermedio – середній.

 • Варто пам’ятати, що граматична частина стосується 1-3 рівнів, тому під час проходження даного рівня Ви зможете закріпити всі ті знання, які вже маєте. Ще й надто, Ви розглянете всілякі тонкощі та нюанси, що допоможуть зробити Вашу мову ще кращою.
 • Багато часу буде приділено відпрацюванню різноманітних навичок спілкування та досягненню його вільності.

Рівень С1, С2. Avanzato, Livello di padronanza – просунутий.

 • Коли Ви закінчите його, то зможете з легкістю дивитися фільми, адже Вам буде зрозуміло все. У Вас буде виходити прочитання неадаптованої літератури та преси.
 • Ви зможете вести бесіди на різноманітні теми, адже у Вас буде об’ємний словниковий запас. Ви будете володіти сленгом, а також ідіоматичними виразами.
 • Проходження даного курсу допоможе Вам систематизувати та закріпити всі знання, що Ви маєте на даний момент. Ви вдосконалите свою мову. Італійською мовою Ви будете володіти вільно, не відчуваючи при цьому ніяких труднощів.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3500 грн. (в місяць)

Індивід.:
3600 грн. (в місяць)

Тривалість навчання:

Група:
30 зан х 3 год. (3 місяці)

Індивід.:
30 зан х 1,5 год. (3 місяці)

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Ангеліна - Італійська

Ангеліна – філолог з досвідом, що стажувався в Італії, має постійний контакт з носіями мови. Вона постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації та удосконалює програми навчання слухачів. З нею...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр